Home » Targi » Alternativa, Inspirace

Alternativa, Inspirace

Targi, które dawniej były pod nazwą  ESOTERIKA. Ze względu na wyjątkowość targów, coraz więcej jest firm wystawiających i osób odwiedzających. Ponadto przyciąga wyjątkowo obszerny program towarzyszący targom, który jest unikalny w Europie.
Na wystawie prezentowane są zarówno znane i zupełnie nowe dyscypliny i techniki, których wspólnym mianownikiem jest samowiedza, duchowe wzbogacenie i osobisty bilans człowieka i społeczeństwa. Oprócz typowych alternatywnych kierunków są również obecne medycyna alternatywna, wellness i techniki medytacyjne. Duża popularnością przez odwiedzających cieszą się konsultacje w zakresie chiromancji, numerologii, astrologii i interpretacji kart. Silnie reprezentowane na targach są firmy powiązane tematycznie z zakresu literatury, audio i wideo, mediów, sztuki i biżuterii ezoterycznej.

Targi INSPIRATION pozwolą zwiedzającym dowiedzieć się o różnych szkołach myślenia i metod rozwoju osobistego, wprowadzania nowych projektów i metod edukacyjnych, ale także jak spędzać aktywnie wolny czas lub zdobywać nowe doświadczenia. Inne tematy związane z tematyką targów to: zdrowe macierzyństwo i wychowywanie dzieci, nowe perspektywy w edukacji dzieci i dorosłych oraz możliwość aktywnego wypoczynku.

evolution

No Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytanie? Wyślij do nas email ! Porazmawiaj z nami !

← Prev Step

Dziękujemy za kontakt. Odezwiemy się tak szybko jak to będzie możliwe.

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History